Suoraan sisältöön

Rekrytoinnin yhteystiedot


Kuva: Jussi Hellsten/Helsinki Marketing


Ota yhteyttä Stadin soten henkilöstöresurssipalveluihin:
Hanad Yasin
rekrytointikonsultti
040 867 4559
hanad.yasin@hel.fi 

Tai rekrytoiviin ylilääkäreihimme. Suunnitellaan yhdessä sinulle parhaiten sopiva kokonaisuus!

Terveysasemat ja
terveys- ja hyvinvointikeskukset:

Johtava ylilääkäri Anne Kajasilta, 050 402 5595, anne-maria.kaijasilta@hel.if ( Kalastaman ja Laajasalon terveysasemat, keskitetty ehkäisyneuvonta) 

Johtava ylilääkäri Jarja Ijäs, 050 363 1415, jarja.ijas@hel.fi  ( Laakson, Lauttasaaren, Töölön ja Viisikulman terveysasemat)

Johtava ylilääkäri Timo Sinkkonen, 040 184 8663, timo.sinkkonen@hel.if ( Haagan, Kannelmäen, Malminkartanon, Munkkiniemen, Pitäjämäen, Kivikon, Kontulan, Myllypuron ja Vuosaaren terveysasemat) 

Johtava ylilääkäri Marika buch,  040 614 8008, marika.buch.lund@hel.if  ( Jakomäen, Malmin, Puistolan ja Suutarilan terveysasemat)

Johtava ylilääkäri Riitta Hietala,  050 370 6290, riitta.hietala@hel.if ( Maunulan, oulunkylän, Paloheinän ja Pihlajamäen terveysasemat) 

Johtava ylilääkäri Paula Seikku, 040 6350790, paula.seikku@hel.if ( Sisätautien poliklinikka, äitiys - ja lastenneuvolalääkärit, koulu - ja opiskeluterveydenhuollon lääkärit, lastenpsykiatrian työryhmä ja epidemiologinen toiminta)

Helsingin sairaala:

Laakson sairaala Taina Hammarén, 050 305 6448, taina.hammaren@hel.fi 

Malmin sairaala Annamaija Sutela, 050 402 2916, annamaija.sutela@hel.fi

Suursuon sairaala Jaana Saarenheimo, 050 402 2720, jaana.saarenheimo@hel.fi

Geriatrian poliklinikka:

Marja-Liisa Laakkonen, 050 402 1697, marja-liisa.laakkonen@hel.fi

Kotihoidon ja palvelualueiden lääkärit:

Jonne Sirola, 050 342 7492, jonne.sirola@hel.fi

Kotisairaala:

Elina Vogel, 040 6493003, elina.vogel@hel.fi

Psykiatria- ja päihdepalvelut:

ensilinjan palvelut

Heidrun Faninger-Lund 040 6711 483, heidrun.faninger-lund@hel.fi
Petri Jansson, 040 334 2517, petri.jansson@hel.fi

mielialahäiriöpalvelut

Henno Ligi, 040 662 3239, henno.ligi@hel.fi
Veera Pohjolainen, 050 402 5484, veera.pohjolainen@hel.fi
Pauliina Etelämäki-Huhtala, 040 334 2639, pauliina.etelamakihuhtala@hel.fi

psykoosipalvelut

Jussi Niemi-Pynttäri, 050 347 5317, jussi.niemi-pynttari@hel.fi

päihdepalvelut

Martta Palttila-Pulli, 040 334 3219, martta.palttila-pulli@hel.fi

Lena  Malmberg, 040 334 2161, lena.malmberg@hel.fi

Suun terveys

toimistohammaslaakari.suunte@hel.fi 




JAA
10.02.2020 13:01