Suoraan sisältöön

Yhteystiedot

Rehtori Jukka Isohanni
puh. 09 310 86811
jukka.isohanni@hel.fi

Virka-apulaisrehtori Kirsi Hamunen
Heteniityntien ja Venemestarintien toimipisteet
puh. 09 310 72334
kirsi.hamunen@hel.fi

Virka-apulaisrehtori Janne Kettunen
Koukkusaarentien toimipiste
puh. 09 310 86881
janne.kettunen@hel.fi

Vararehtorit

Olli-Pekka Autere
Koukkusaarentien toimipiste
puh. 09 310 86892
olli-pekka.autere@hel.fi

Johanna Hirvonen
Heteniityntien toimipiste
johanna1.hirvonen@edu.hel.fi
puh. 09 310 86535

Johtava opettaja

Anne Jakonen
Venemestarintien toimipiste
puh. 046 585 3518
anne.jakonen@edu.hel.fi

Henkilöstötilojen puhelinnumerot

Heteniityntien toimipiste
päärakennus: 040 334 8164
pihatalo: 09 310 83184
metsätalo: 046 956 3003

Koukkusaarentien toimipiste
09 310 86883

Venemestarintien toimipiste
päärakennus: 09 310 22099
piharakennus: 09 310 22098

Postiosoitteet

Heteniityntien toimipiste
PL 96301
00099 Helsingin kaupunki

Koukkusaarentien toimipiste 
PL 98308
00099 Helsingin kaupunki

Venemestarintien toimipiste
PL 98303
00099 Helsingin kaupunki

Toimipisteiden yhteystiedot

Heteniityntie 4

Koulusihteeri Tanja Landén
tanja.landen@hel.fi
puh. 09 310 86882

Koulusihteeri Katja Pohjolainen
katja.pohjolainen@hel.fi
puh. 09 310 80996, 040 334 8707 ti, to Heteniityntiellä

Koulukuraattori Oona Kareinen
puh. 050 401 3326  ma,ti ja joka toinen pe Heteniityntiellä

Terveydenhoitaja Susanna Immonen
puh. 040 334 5292 ti, ke Heteniityntiellä

Psykologi Laura Lehtilä
puh. 09 310 20937 ke, to ja joka toinen perjantai Heteniityntiellä

Erityisluokanopettaja Marjo Salminen
puh. 09 310 33712

Kohdevastaava (kouluisäntä) Timo Liimatainen
puh. 050 384 3440

Kouluruokala 09 310 86884

Koukkusaarentie 9

Koulusihteeri Tanja Landén
tanja.landen@hel.fi
puh. 09 310 86882

Koulukuraattori Oona Kareinen
puh. 050 401 3326  ke,to ja joka toinen pe Koukkusaarentiellä

Terveydenhoitaja Sanna Ranua
puh.  050 310 5625  ma-to Koukkusaarentiellä

Psykologi Laura Lehtilä 
puh. 09 310 20937 ma, ti ja joka toinen perjantai Koukkusaarentiellä

Kohdevastaava (kouluisäntä) Timo Liimatainen
puh. 050 384 3440

Venemestarintie 14

Koulusihteeri Helena Tiits
helena.tiits@hel.fi
puh. 09 310 82994 ti Venemestarintiellä

Koulukuraattori Abdulkadir Isak
puh. 050 401 3367   ke, to Venemestarintiellä

Terveydenhoitaja Susanna Immonen
puh.  040 334 5292 to, pe Venemestarintiellä

Psykologi Riikka Hänninen
puh. 040 841 9668  ma, pe Venemestarintiellä

Kohdevastaava (kouluisäntä) Timo Liimatainen
puh. 050 384 3440

Aamupäivätoiminta Niki Berglund
puh. 09 310 22098

Iltapäivätoiminta
puh. 050 467 6815



08.01.2021 13:57