Suoraan sisältöön

Yhteystiedot

Vs. rehtori Janne Kettunen
puh. 09 310 86881
janne.kettunen@hel.fi

Rehtori Jukka Isohanni
vuosilomalla 1.4.-31.5.2021

Virka-apulaisrehtori Kirsi Hamunen
Venemestarintien toimipiste
ja Koukkusaarentien toimipisteen luokat 3-6
puh. 09 310 72334
kirsi.hamunen@hel.fi

Vs.virka-apulaisrehtori  Johanna Hirvonen
Heteniityntien toimipiste
johanna1.hirvonen@edu.hel.fi
puh. 09 310 86535

Vararehtori Olli-Pekka Autere
Koukkusaarentien toimipiste
puh. 09 310 86892
olli-pekka.autere@hel.fi

Johtava opettaja
Anne Jakonen
Venemestarintien toimipiste
puh. 09 310 34368
anne.jakonen@edu.hel.fi

Henkilöstötilojen puhelinnumerot

Heteniityntien toimipiste
päärakennus: 040 334 8164
pihatalo: 09 310 83184
metsätalo: 046 956 3003

Koukkusaarentien toimipiste
09 310 86883

Venemestarintien toimipiste
päärakennus: 09 310 22099
piharakennus: 09 310 22098

Postiosoitteet

Heteniityntien toimipiste
PL 96301
00099 Helsingin kaupunki

Koukkusaarentien toimipiste 
PL 98308
00099 Helsingin kaupunki

Venemestarintien toimipiste
PL 98303
00099 Helsingin kaupunki

Toimipisteiden yhteystiedot

Heteniityntie 4

Koulusihteeri Erja Kauppinen
erja.m.kauppinen@hel.fi
puh. 09 310 82788, 040-334 8671

Terveydenhoitaja Susanna Immonen
puh. 040 334 5292 ti, ke Heteniityntiellä

Psykologi Laura Lehtilä
puh. 09 310 20937 ke, to ja joka toinen perjantai Heteniityntiellä

Erityisluokanopettaja Marjo Salminen
puh. 09 310 33712

Kohdevastaava (kouluisäntä) Timo Liimatainen
puh. 050 384 3440

Kouluruokala 09 310 86884

Koukkusaarentie 9

Koulusihteeri Tanja Landén
tanja.landen@hel.fi
puh. 09 310 86882

Terveydenhoitaja Sanna Ranua
puh.  050 310 5625  ma-to Koukkusaarentiellä

Psykologi Laura Lehtilä 
puh. 09 310 20937 ma, ti ja joka toinen perjantai Koukkusaarentiellä

Kohdevastaava (kouluisäntä) Timo Liimatainen
puh. 050 384 3440

Venemestarintie 14

Koulusihteeri Anne Tervonen
anne.tervonen@hel.fi
puh. 09 310 27312    ti Venemestarintiellä

Koulukuraattori Abdulkadir Isak
puh. 050 401 3367  virkavapaalla 20.5. asti

Terveydenhoitaja Susanna Immonen
puh.  040 334 5292 to, pe Venemestarintiellä

Psykologi Riikka Hänninen
puh. 040 841 9668  ma, pe Venemestarintiellä

Kohdevastaava (kouluisäntä) Timo Liimatainen
puh. 050 384 3440

Aamupäivätoiminta Niki Berglund
puh. 09 310 22098

Iltapäivätoiminta
puh. 050 467 6815



19.04.2021 09:42