Suoraan sisältöön

Johtokunnan jäsenet

Vartiokylän yläasteen koulun johtokunta 2017–2020      

Johtokunnan sihteeri/esittelijä Pertti Purhonen
puh. 09 310 82993, 040 336 0331 / pertti.purhonen(at)hel.fi

Puheenjohtaja Riku Punkkinen

Punkkinen, Riku (puheenjohtaja); varajäsen Linnonmaa, Mari

Oikarinen, Reetta (varapuheenjohtaja); varajäsen Onza, Pirjo

Glader, Anna-Mari; varajäsen Laine, Jari                                   

Kajanne, Minna; varajäsen Grönberg, Minna

Saloranta, Jari-Pekka; varajäsen Salminen, Sauli

Timo Räsänen (opettajien edustaja); varajäsen Erja Matinlassi

Johanna Leino (henkilöstön edustaja); varajäsen Sonja Järvenpää


Johtokunnan jäsenten yhteystiedot (mikäli on annettu julkaisulupa):

riku.punkkinen@outlook.com

reetta.oikarinen@suomi24.fi

salorantajari@gmail.com

anna-mari.glader@hotmail.com

minna.kajanne@azets.com

jari.laine@live.fi

minna.gronberg@edu.hel.fi

timo.rasanen@edu.hel.fi

johanna.leino2@hel.fi


Johtokunnan pöytäkirjat





05.02.2019 15:43