Suoraan sisältöön

Yhteystiedot


Pohjois-Haagan ala-asteen koulu   

Käyntiosoite: Mäkipellontie 19, 00320 Helsinki
Postisoite: PL 40301, 00099 Helsingin kaupunki
Koulu toimii tässä osoitteessa peruskorjauksen ajan. Arvioitu kesto 6/20-12/21.

Koulusihteeri Netta Ahlgren 
puh. 09 310 82295, 040 334 1244 
netta.ahlgren@hel.fi

Koulusihteerille ilmoitetaan nimen, osoitteen, puhelinnumeron ja henkikirjoitustietojen muutoksista. Koulusihteeriltä saa Wilma avainkoodin.
Kanslia avoinna ma-pe 9.00-14.30.

Rehtori Esa Tammi
puh. 09 310 82286, 050 356 1862
esa.tammi@hel.fi

Apulaisrehtori Hilkka Liukkonen
puh. 09 310 72320, 050 402 5563
hilkka.liukkonen@edu.hel.fi

Psykologi Hanna Laine  
puh. 050 401 3344
hanna.p.laine@hel.fi
Koululla maanantaisin, perjantaisin ja parillisina viikkoina torstaisin. 

Kuraattori Sinikka Mikkola
puh. 09 310 71880, 050 4013332
sinikka.mikkola@hel.fi

Terveydenhoitaja Veera Tähtinen  
puh. 050 310 5611
veera.tahtinen@hel.fi

Terveydenhoitaja käyttää myös Helsingin kaupungin sähköistä asiointia. Palvelun käyttö edellyttää puolesta asioinnin sopimusta.

Kohdevastaava Ben Amor Nabil   
puh. 050 401 3860
nabil.ben.amor@palmia.fi

Kouluravintola   
puh. 09 310 82289

 



20.10.2020 13:03