Suoraan sisältöön

Johtokunnan jäsenet

Puheenjohtaja
Marika Paananen
marika.paananen@aikawagroup.com 

Henkilökohtainen varajäsen
EU:n tietosuoja-asetuksen mukaan nimen saa julkaista vain luvalla.

Varapuheenjohtaja
Mirka Reinman

Henkilökohtainen varajäsen
Tuuli Tammisalo-Savolainen

Jäsenet
EU:n tietosuoja-asetuksen mukaan nimet saa julkaista vain luvalla.

Opettajajäsenet
Anne Lahtinen (anne.j.lahtinen@edu.hel.fi)  
Jouni Salmirinne (jouni.salmirinne@edu.hel.fi)

Henkilökohtaiset varajäsenet
Mari Salo (mari.salo@edu.hel.fi)
Kimmo Korpi (kimmo.korpi@edu.hel.fi)

Muu henkilökunta  
Vuokko Mustonen (vuokko.mustonen@edu.hel.fi)
Katja Oksanen (katja.oksanen@edu.hel.fi)

Johtokunnan pöytäkirjat



02.01.2019 15:16