Suoraan sisältöön

Opettajat

    

  • Ahonala Sini, luokanopettaja, lv: 3D
  • Akkola Maisa, äidinkieli ja S2-opetus
  • Alakarhu Mirva, luokanopettaja, lv: 6B 
  • Anttinen Jukka-Pekka, laaja-alainen erityisopettaja, alakoulu
  • Bravo Figueroa Yasna, espanja äidinkielenä ja käsityö, lv: 9E
  • Cerdà Marc, luokanopettaja, lv: 5-6E, espanja äidinkielenä
  • Fuertes Rober, espanja
  • Halmekoski Salla, luokanopettaja, virkavapaa
  • Hentilä Leena, luokanopettaja, virkavapaa 
  • Hentunen Jenni, luokanopettaja, lv: 2D
  • Hirvonen Timo, käsityö
  • Honkasaari Ouri, luokanopettaja, lv: 2A
  • Hypén-Pennanen Katri, matematiikka, fysiikka, kemia. lv: 8D
  • Hämäläinen Maini, luokanopettaja, lv: 5C 
  • Inkeroinen Marja, erityisluokanopettaja TOI-opetus, lv: 1-10va  
  • Jaalas Ismo, erityisopettaja, lv: JOPO-luokka 7-9F
  • Jalo Vili, luokanopettaja, lv: 6D
  • Jouhten Tiina, luokanopettaja, lv: 3B   
  • Karp Hilkka, kotitalous, lv: 8A
  • Karppinen Maria, luokanopettaja, lv: 4B
  • Kauhanen Heikki, englanti, ruotsi 
  • Kaverma-Soukko Elina, käsityö
  • Kemppi Saana, maantieto, biologia, lv: 8D
  • Kiviranta Laura, musiikki
  • Koppatz Niklas, matematiikka, fysiikka, kemia, lv: 8B
  • Kopra Sirpa, erityisluokanopettaja TOI-opetus, lv: 1-10vb 
  • Koronen Satu, ruotsi, lv: 7A  
  • Korpinen Tuija, luokanopettaja, lv: 6A 
  • Köykkä Johanna, luokanopettaja, lv: 1B
  • Leskelä Satu, suomen kieli
  • Liinanki Eine, luokanopettaja, lv: 4C
  • Lindahl Sanna, luokanopettaja, lv: 1A
  • Lintinen Minna, luokanopettaja, lv: 6C
  • Lonka-Nykänen Aire, luokanopettaja, lv: 4A
  • Luoto Marjut, laaja-alainen erityisopettaja, alakoulu 
  • Martikainen Minna, erityisluokanopettaja, lv: 1-6M
  • Marttinen Inkeri, terveystieto, liikunta, erityisopettaja 
  • Merchan Tahvanainen Lilian, espanjan- ja suomenkielinen erityisopetus
  • Miettunen Jaakko, luokanopettaja, lv 2B
  • Nieminen Marianne, kuvataide, lv: 9B
  • Nurmento Päivi, erityisluokanopettaja, lv: 8-9H 
  • Ollinen Kare, erityisopettaja, lv: JOPO-luokka 7-9F
  • Pekkala Maarit, matematiikka, kemia, lv: 9D 
  • Peteri-Pudas Mari, luokanopettaja, espanja, lv: 1-2E
  • Puolakka Hanna, lehtori, englanti, lv: 8B
  • Remes Linnea, liikunta 
  • Riehunkangas Janne, biologia, maantieto
  • Rämö Juhani, luokanopettaja, lv: 5D 
  • Saarelainen Esa, historia, yhteiskuntaoppi, virkavapaa
  • Salermo Henrika, englanti, lv: 7E
  • Salmela Ulla, musiikki, lv: 9A
  • Sillero Vigil Alba, luokanopettaja, lv: 3-4E
  • Silvast-Shaw Kristiina, suomen kieli 
  • Sutinen Sanni, luokanopettaja lv: 2C
  • Tallskog Anna-Leena, opinto-ohjaaja 
  • Talvitie Jukka, biologia, maantieto, virkavapaa
  • Tanninen Mira, luokanopettaja, lv: 3C
  • Taskinen Pia, erityisluokanopettaja, lv: 1-4H
  • Teittinen Ville, luokanopettaja, lv: 3A
  • Tennberg Kirsi, laaja-alainen erityisopettaja, yläkoulu 
  • Tiensuu-Hirvonen Liisa, luokanopettaja, lv: 1C
  • Tirkkonen Jari, historia, yhteiskuntaoppi, elämänkatsomustieto, lv:  
  • Tiula Riia, kotitalous, lv: 9D
  • Toijonen Karita, erityisluokanopettaja, lv: 2-5H 
  • Tonteri Esa, tekninen työ, lv: 9E 
  • Turunen Helena, erityisluokanopettaja, lv: 5-7H
  • Vainio Marita, luokanopettaja, lv: 5A    
  • Vakkila Kati, englanti, saksa, lv: 8A
  • Vakkilainen Virpi, luokanopettaja, lv: 5B
  • Vannela Venla, luokanopettaja, lv: 4B
  • Varonen Perttu, liikunta
  • Vuori Toni, matematiikka, fysiikka
  • Yliluoma Paavo, historia ja yhteiskuntaoppi  
  • Ylönen Miia, luokanopettaja, lv: 3D

Sähköpostiosoitteet ovat muotoa etunimi.sukunimi(at)edu.hel.fi ellei toisin mainita.



JAA
05.08.2019 09:56