Nuorisolautakunnan jäsenet

Jäsenet / Ledamöter

 
Varajäsenet /
Personliga ersättare


 

Puheenjohtaja / Ordf.
Kontio, Timo
SDP
puh. 050 5452083
timo.kontio@gmail.com

 

Nokela, Katri
SDP
puh. 050 3540360
katri.nokela@iki.fi
 

Varapuheenjohtaja / V.ordf.
Hetemaj, Fatbardhe
KOK
puh. 044 5534333
fatbardhe@hetemaj.fi

 

Pajula Matias
KOK
puh. 050 5753347
matias.pajula@gmail.com

 

Isoaho, Olli
KOK
puh.040 5230968
olli@isoaho.net

 

Aarnio, Iida
KOK
puh. 050 517 0187
iida.aarnio@gmail.com
 

Chydenius, Jussi
Vihr.
jussi.chydenius@gmail.com

 

Moilanen, Marlon
Vihr.
puh. 045 2559771
marlon.moilanen@helsinki.fi

 

Qin, Stella
SDP
puh. 044 0893289
stella.qin@gmail.com
 

Kari, Suvi-Tuuli
SDP
puh. 044 976 2284
suvituuli.kari@outlook.com
 

Abdulla, Zahra
Vas.

 

Pikkumäki, Annina
Vas.
puh. 040 5755776
annina.pikkumaki@gmail.com

 

Sorja, Marika
PS
p. 044 9929940
marika.sorja@gmail.com
 

Åman, Atro
PS
puh. 045 1108706
gfd04@hotmail.fi
 

Ellenberg, Benjamin
SFP
puh. 044 2943585
benjaminellenberg@gmail.com

 

Nieminen, Linnea
SFP
puh. 040 5846694
ammi.nieminen@gmail.com

 

Lehtinen, Sanna
Kesk.
puh. 040 7263604
lehtinen.keskusta@gmail.com

 

Saarinen, Markus
Kesk.
puh. 050 5737335
markus.saarinen89@gmail.com
 

Kaupunginhallituksen edustaja / Representant för stadsstyrelsen
Tuominen, Hannu

 

Kaupunginhallituksen varaedustaja / Suppleant för stadsstyrelsens representant
Vesikansa, Sanna

 

Pöytäkirjanpitäjä / 
Protokollförare
Pekka Sihvonen
puh. 310 89034
pekka.sihvonen@hel.fi


 

Tiedottaja / Informatör
viestintäpäällikkö / kommunikationschef
Antti Lilja
puh. 310 89028
antti.lilja@hel.fi

 

JAA