Ota yhteyttä

Kiinnostuitko työstä meillä? Autamme sinua mielellämme eteenpäin!

Varhaiskasvatuksen rekrytointi
Riikka Heloma
09 310 42704
riikka.heloma@hel.fi

Perusopetuksen rekrytointi
Essi Pöyhönen
09 310 82441
essi.poyhonen@hel.fi

Lukiokoulutuksen rekrytointi
Auli Hyvämäki
09 310 26257
auli.hyvamaki@hel.fi

Rekrytering till de svenska arbetsplatserna
Tanja Mellin
09 310 86222
tanja.mellin@hel.fi

Ammatillisen koulutuksen rekrytointi
Kysymyksiin Stadin ammatti- ja aikuisopiston opettajien rekrytoinneista vastaavat rehtorit ja koulutuspäälliköt.
Stadin AO rehtoreiden ja koulutuspäälliköiden yhteystiedot.

Helsingin työväenopiston rekrytointi
Kielet ja tietoaineet:
Emmi Komlosi
09 310 80210
emmi.komlosi@hel.fi

Taitoaineet:
Jonna Martikainen
09 310 88581
jonna.martikainen@hel.fi

Taideaineet:
Satu Luomajoki
09 310 88656
satu.luomajoki@hel.fi

Rekrytering till Helsingfors arbis
Lisätietoja työpaikoista antaa ruotsinkielisen vapaan sivistystyön ja lukiokoulutuksen päällikkö
Moa Thors
09 310 70077
moa.thors@hel.fi





20.08.2021 10:40