Päänavigaatio Alanavigaatio Sisältö
Pienennä tekstiä Suurenna tekstiä  | 
|   På svenska   |   In English   |  
 
Hae sivuiltamme:

Sivukartta
Hae palveluja
Hae puhelinnumeroita
16.09.2014
 Rakennusvirasto - kello
Kiinteistövirasto > Päätöksenteko > Kiinteistölautakunta > Jäsenet >
 Kiinteistölautakunnan jäsenet 2013 - 2016
Kuuntele
Jäsenet Varajäsenet

Puheenjohtaja
Pia Pakarinen (Kok.)

Puh. 040 529 4989
pianco@kolumbus.fi
www.piapakarinen.net
 

Ari Järvinen (Kok.)

Puh. 040 539 1392
eit@welho.com

Varapuheenjohtaja
Jasmin Hamid (Vihr.)

Puh. 044 090 9021
jasmin.hamid@vihreat.fi
jasminhamid.fi
 


Hanna Sauli (Vihr.)
 

hanna.sauli@vihreat.fi
www.hannasauli.fi
 


Timo Tossavainen (Kok.)

Puh. 050 320 9464
timo.tossavainen@kiinteistoliitto.fi

 
Maarit Vierunen (Kok.)
 

Tuomas Rantanen (Vihr.)

Puh. 040 507 7165
tuomas.rantanen@voima.fi
www.tuomasrantanen.fi
 

Aaro Häkkinen (Vihr.)

aaro.hakkinen@vihreat.fi
 

Mari Rantanen (SDP)

Puh. 040 571 5371
marirantanen@elisanet.fi
www.marirantanen.fi
 

Jouni Parkkonen (SDP)

Puh. 040 593 3338
jouni.parkkonen@welho.com
 

Antti Hytti (SDP)

Puh. 040 779 1387
antti.hytti@ehyt.fi
www.anttihytti.fi

Seija Haataja (SDP)

Puh. 041 752 0291
seijahaataja@koti.luukku.com
www.seijahaataja.fi
 

Kirsi Pihlaja (Vas.)

Puh. 050 527 1612
kirsi.pihlaja@dlc.fi
www.kirsipihlaja.vas.fi
 
Joonas Pulkkinen (Vas.)

Puh. 0400 678 839
joonas.pulkkinen00@gmail.com

Olli Sademies (PS)

Puh. 0400 454 529
ol.sademies@gmail.com
 

Marika Eklund (PS)

ps.marika.eklund@gmail.com

Elina Das Bhowmik (Kesk.)

Puh. 040 548 9056
elina.dasbhowmik@gmail.com
Facebook: www.facebook.com/elinadb

Sole Molander (Kesk.)

Puh. 0500 404 950
sole.molander@kolumbus.fi
Twitter: @SoleMolander
LinkedIn: SoleMolander
 

Kaupunginhallituksen
edustaja
Tuuli Kousa (Vihr.)

tuuli.kousa@vihreat.fi
tuulikousa.fi
 

Kaupunginhallituksen
varaedustaja
Hannu Oskala (Vihr.)
 

 

21.03.2014

 
 
   
Sivun ylläpito: Kiinteistövirasto | Palaute | | Alkuun |

Helsingin kaupunki - Kiintestövirasto